×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові патріотів виховуватимуть змалку

Уроки Пам’яті та Мужності, зустрічі з воїнами АТО, патріотичний вишкіл, залучення до волонтерства та вшанування героїв – у Львові ухвалено Програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.

«Львів завжди був прикладом патріотизму та містом, яке шанує героїв. Спільно з військовими, громадськими організаціями, активістами, депутатами міжфракційної групи з питань учасників АТО та їх сімей ми розробили комплексну програму заходів, які змалку виховуватимуть почуття патріотизму, поваги до героїв», - повідомила депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олена Пасевич.

За її словами, Програмою передбачено проведення тематичних уроків у школах, створення та функціонування міського центру військово-патріотичного виховання, спортивної підготовки та самозахисту, зустрічі з героями АТО, проведення конкурсів, фестивалів, залучення дітей та молоді до волонтерства, впровадження нової програми «Патріот» у діяльність гуртків національно–патріотичного спрямування, розробку календаря Пам’яті. Також заплановано облаштувати Алею Пам’яті на території Личаківського кладовища.

На 2017 рік фінансування заходів Програми становитиме понад 2 мільйони гривень.