×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Роман Федишин: У 2017 ініціюємо облаштування ще 20 мультифункціональних майданчиків

Передбачити кошти на облаштування 20 мультифункціональних майданчиків у бюджеті розвитку на 2017 рік пропонують депутати фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Львівській міській раді.

“Зараз тривають роботи з облаштування мультифункціональних майданчиків біля чотирьох львівських шкіл - №67 на Левандівці, №98 на вул. Трильовського, 12, №44 на вул. Ярослава Пстрака, 1 та у гімназії «Оріяна», що на Сихові. Таких ігрових майданчиків зараз не має жодна школа у місті.Якщо вони «приживуться» у школах, наступного року міськрада зможе профінансувати облаштування ще 20 таких майданчиків», – зазначив один з ініціаторів проекту, депутат Львівської міської ради фракції “Об’єднання “Самопоміч” Роман Федишин.

За його словами, ці чотири школи перші зможуть похвалитися надсучасними майданчиками. “Звісно, схожі є на приватних територіях, однак всі вони використовують інше покриття, зокрема штучну траву, коли ми покриватимемо наші майданчики спеціальними плитами», – наголосив Роман Федишин.
Нові спортивні майданчики будуть розраховані насамперед на ігрові види спорту – футбол, гандбол, волейбол та великий теніс, що також учитиме дітей працювати в команді. Таким чином, діти розвиватимуться не лише фізично, вони також вчитимуться працювати в команді.

Майданчики дадуть можливість школам займатися розвитком своїх дітей не лише під час занять, а й і після уроків.«Ми розглядаємо школи як центри позакласної роботи, щоб діти могли і після уроків займатися своїми улюбленими видами спорту. Таким чином ми заберемо дітей з вулиць, відволічемо їх від віртуального світу на користь здорового способу життя. Ми сподіваємося на те, що вчителі фізкультури позитивно сприймуть появу таких майданчиків у школах і самі залучатимуться до роботи з дітьми позакласно», – розповів Роман Федишин.

Як відомо, цього року з бюджету розвитку міста на ігрові майданчики вже виділили чотири мільйони гривень. За ці кошти до кінця року у Львові облаштують чотири майданчики. Ініціювали програму депутати фракції "Самопоміч" – Андрій Пундор, Юлія Хомчин, Христина Паньків та Роман Федишин спільно з профільною комісією ЛМР.