×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит Ігоря Дяковича щодо невідкладного виділення коштів з міського бюджету для забезпечення житлом чемпіона світу з пара-карате Каріни Айрапетян

23 жовтня 2016 року львів’янка Каріна Айрапетян здобула титул чемпіона світу з пара-карате у Австрійському місті Лінц. Але високу нагороду, з якою її вітали представники численних делегацій, вона не має куди привезти, адже не має власного житла. За фатальним збігом обставин сім’я Каріни (мама ,брат і сестра) опинилися на вулиці. Вони змушені орендувати кімнати в чужих квартирах, адже оплатити оренду цілої квартири родина не в змозі. Сама дівчина час до часу живе в різних реабілітаційних центрах, де вона вчилася жити по-новому, вже в інвалідному візку, оскільки після автомобільної аварії втратила можливість ходити.

Незважаючи на важку травму і обставини, в яких вона опинилася, Каріна поставила собі за мету жити повноцінним життям. Вона брала участь в різних заходах, виборола звання “Міс Україна 2015 на візку”, почала займатися карате. І всього лиш за 9 місяців тренувань представила Львів на найвищому міжнародному рівні, здобувши титул чемпіона світу.

В період тренувань дівчина жила в батьків, діти яких тренуються разом з нею. На сьогоднішній день Каріна проходить навчання та реабілітацію в реабілітаційному центрі на Хуторівці, де зараз і проживає., проте термін навчання закінчується, і вона знову залишиться без даху над головою.
Виходячи з вище викладеного, враховуючи вагомий внесок в імідж міста Львова та його позитивного представлення на світовій арені. Керуючись ст. 19 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування», ст.29 Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”

Вимагаю:

1. Негайно виділити кошти з міського бюджету на купівлю квартири для забезпечення сім’ї Каріни Айрапетян належними умовами проживання
Письмову відповідь про результат розгляду даного запиту, прийняті рішення і особливо вжитті заходи з долученням копій підтверджуючих документів прошу надіслати у 10-ти денний строк за адресою: м. Львів, пл.Ринок,1, каб.228а, а також доповісти на черговому пленарному засіданні Львівської міської ради. Копію відповіді прошу надіслати на e-mail: openuhp@gmail.com.