×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Якщо чиновники будуть виконувати свої обов’язки – проблема громадського транспорту у Львові буде вирішена,» – Веремчук

Минулого тижня, у Львові, громада знову пікетувала стіни львівської міськради, на цей раз, через проблеми зі зміною кінцевих зупинок приміських маршрутів.

Відтепер, кінцеві зупинки розташовані на автостанціях, які знаходяться на окраїні міста. А вже, щоб дістатися до центру автобусів не вистачає.
Перевізники не виконують своїх зобов’язань та не надають достатню кількість автобусів для пасажирів. Про це в ефірі передачі «Вечір у Львові» розповів керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міськраді Валерій Веремчук.

«Проблема є, але її можна вирішити. Насправді, все просто, потрібно, щоб чиновники управління транспорту львівської міської ради почали виконувати свої обов’язки. Місто заключило договори з перевізниками, які тих договорів не дотримуються. На години пік, потрібно збільшити кількість автобусів. Окрім того, маршрутах задекларована одна кількість автобусів, а по факту їх є менше. Управління транспорту мусить почати контролювати перевізників та зобов’язувати виконувати пункти прописані в договорах,» - сказав Веремчук.