×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові відбудеться благодійна акція

4 листопада 2016 року у театрі ім. М.Заньковецької відбудеться вечір галицького гумору «З торбою сміху, або тільки у Львові». Кошти, виручені від концерту, будуть перераховані для потреб військового госпіталю.


Як повідомив депутат Львівської міської ради Роман Грицевич, у концерті візьмуть участь відомі гумористи з України і Польщі.
«Україно-польський проект був ініційований спільно з генеральним консулом України в Любліні Василем Павлюком. Виручені кошти будуть перераховані для потреб Львівського військового госпіталю. А наступного дня вечір гумору пройде і у приміщенні госпіталю. У концерті буде представлена історія галицького гумору від 30-тих років і до сьогодні».
Зі слів депутата, на захід приїдуть консули, мер Любліна та секретар ради, а також представники української громади з Перемишля.
«Цей захід сприятиме порозумінню між нашими народами. Адже поляки завжди підтримували нас у складні моменти - Помаранчеву революцію, революцію Гідності».
Іван Гайда, начальник військово-медичного клінічного центру західного регіону зазначив, що кошти будуть залучені в медичний напрямок, який найгостріше їх потребуватиме.
«Вечір гумору в наш непростий час надзвичайно потрібен, адже навколо багато негативу. У нашому госпіталі лікується багато вояків із зони АТО. Тож кошти будуть залучені в ту галузь, яка найгостріше їх потребуватиме. Можливо, це буде анестезіологія, реанімація чи відновлювальна терапія».
На думку заслуженого артиста Володимира Кудовби, подібні заходи зближують людей, і дають зрозуміти, що минуле потребує примирення, а не загострення.
«Артисти в усі часи піднімали дух, були носіями позитиву, вміли посміятись над недоліками. А галицький гумор завжди вирізнявся від київського чи одеського своїми інтонаціями, жартами. Наприклад, є популярна тема, яка називається «Львівське ретро». Крім цього, вечори гумору зближують людей, дають зрозуміти, що наше минуле потребує примирення, а не загострення. Цей вечір – один з прикладів, коли ми можемо зустрічатись і знаходити спільні теми для спілкування».


Додамо, що у вечорі гумору візьмуть участь: Гриць Драпак, Микола Савчук, Ігор Чепіль, Володимир Пушкар, Анатолій Паламаренко, ансамбль «Едельвейс», Володимир Кудовба, «Файф Капела», Єжи Маркович, Матеуш П’єняжек.