×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів’ян закликають голосувати за “розумний район”

Львів’яни змагаються за впровадження смарт-технологій у своєму районі. Голосування за “розумний район” триває до 28 жовтня.

Міська ініціатива смарт-район – це максимум сучасних технологій та інновацій для містян. Зокрема, розумне вуличне освітлення, зупинки з можливістю підзарядити гаджети, сонячні батареї та моніторинг енергоефективності у будинках, електронні послуг в усіх сферах. 

“Розумний район – це в першу чергу ще один показник комфорту мешканців. Ми спробуємо на одному із районів відтестувати всі інновації”, - зазначив Андрій Пундор, депутат Львівської міської ради фракції “Об’єднання “Самопоміч”.  

Один із мікрорайонів, який хоче випробувати на собі усі інновації – спільнота “Наукова-Володимира Великого”. “Спільнота “Наукова” подалась тому, що в нас чи не найбільше навчальних закладів. Починаючи від садочків, шкіл, коледжів, підприємств які працюють або працювали в галузі науки. Також в нас 9 потужних осередків іт-індустрії. Згоом успішний досвід слід передавати іншим мікрорайонам”, - вважає Андрій Шевців, керівник фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Львівській міській раді.

Тож львів’ян закликають заходити на сайт vote.smart.lviv.ua та голосувати за свій мікрорайон. Створення смарт-району у Львові відбудеться вже у 2017 році. Згодом розумні технології планують масштабувати на все місто.