×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові потрібно облаштувати спеціальні паркомісця для батьків із дітьми - Уляна Пак

Сьогодні, 20 жовтня депутат Львівської міської ради, член фракції БПП «Солідарність» Уляна Пак на сесії виступила зі зверненням до мера міста Львова з проханням облаштувати спеціальні парковки для батьків із дітьми, особливо на комунальних парковках поблизу установ, закладів та територій, що зазвичай відвідують батьки зі своїми дітьми.

Уляна Пак розповідає що з кожним роком у місті Львові збільшується завантаження транспортних потоків, і відповідно, все гостріше відчувається брак паркомісць. Водіям інколи приходиться, навіть, до години часу шукати місце, де залишити свій автомобіль. Особливо важко даються такі «пошуки» батькам, в автомобілі яких знаходяться маленькі діти.

«Навіть знайшовши де залишити автомобіль, часто батькам приходиться долати кілометрові відстані з дітьми, возиками чи автокріслами в руках, для того, щоб потрапити до місця призначення (лікарні, поліклініки, садочка, гуртка, спортивної секції тощо)», – наголосила депутат.

Для міста із кількасотрічними традиціями збереження та поваги до сімейних цінностей особливо актуальним було б перейняти позитивний Європейський досвід із облаштування спеціальних місць для паркування батьків з дітьми. Зауважу, що однією із особливостей таких паркомісць є дещо більша, ніж стандартна, ширина для зручного і безпечного діставання дитини з автокрісла.

За словами Уляни Пак таке нововведення ще більше утвердить імідж Львова як прогресивного Європейського міста, мінімізує незручності та створить сприятливі умови для сімей з дітьми.