×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Місто має визначити жорсткі умови для перевізників

В кінці 2016 року у Львові закінчуються терміни договорів практично у всіх міських перевізників. Тому, місто чекає новий конкурс на визначення перевізника на міських пасажирських маршрутах.

Зараз у міськраді напрацьовують план переходу міського транспорту на електронний квиток. Зважаючи на це вимоги до перевізників мають бути максимально жорсткими, адже від цього залежить реалізація проекту е-квитка. З такою пропозицією виступив керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міськраді Валерій Веремчук.

«Зараз місто бере кредит на впровадження е-квитка в громадському транспорті. Протягом двох років планується ввести в роботу квиток. Якщо в конкурсі переможуть перевізники, яким відверто начхати і на квиток, і на львів’ян – всі наші зусилля зробити громадський транспорт кращим будуть даремними. Тому, умови найближчого конкурсу мають бути максимально жорсткими та з врахуванням впровадження е-квитка » - заявив Веремчук.

Нагадаємо, що місто планує взяти кредит на 10 млн. євро на запровадження в е-квитка в громадському транспорті.  Окрім того, депутати «Народного контролю» підняли питання найближчих приміських маршрутів.

Чимало маршрутів приміського сполучення проходять територією міста. Зараз, всі платять двічі, спочатку щоб доїхати до міста, а потім за пересадку, адже потрібно доїхати до роботи, школи, університету.

«Для того, щоб люди не платили двічі, нам вже потрібно вирішувати дане питання. Тому, ми звернулися до міського голови з пропозицією невідкладно створити спільну комісію з обласною владою. Це потрібно, щоб жителі близьких до Львова сіл та містечок не платили двічі» - додав Валерій Веремчук.