×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У четвер львів’ян запрошують на зустріч голів ОСББ

Які перші кроки варто зробити після створення ОСББ та як впоратися із проблемами, які постають? Відповіді на ці питання можна отримати під час зустрічі із досвідченими головами ОСББ, депутатами та міськими урядовцями. Зацікавлених у тематиці запрошують приходити 13 жовтня о 17:00 до актової зали Личаківської районної адміністрації (м. Львів, вул. Костя Левицького, 67).

«Вже більше року ми проводимо навчання зі створення ОСББ, і як результат – понад 100 нових об’єднань співвласників у місті. Очевидно, що на початках виникають проблемні питання, тому ми організовуємо зустріч міських голів ОСББ, аби поділитися досвідом та розказати, як простіше вирішити ту чи іншу ситуацію», – розповідає Любов Давидович, депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч», співорганізатор зустрічі.

Своїм досвідом із учасниками поділяться голови ОСББ, депутати, представник відділу супроводу ОСББ Львівської міськради та юристи. Також на запитання відповідатимуть представники міських підприємств, районних адміністрацій та профільних департаментів міськради.

«Ми розповімо про переваги створення та діяльності ОСББ, можливі проблеми та ризики. Крім того, надамо інформацію про оподаткування та звіти, правила утримання житлових будинків, кредити на енергозбереження та відповімо на питання, які цікавитимуть присутніх. Тому запрошуємо всіх голів львівських ОСББ, а також містян, яких цікавить ця тематика, долучитися, поставити питання та поділитися досвідом», – наголосила Любов Давидович.

Організовує зустріч «Об’єднання «Самопоміч». Детальніша інформація за телефоном (032) 297-1000.