×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Коли у Львові збудують найсучасніший конференц-центр?

У Львові планується збудувати багатофункціональний комплекс (конференц-центр та виставковий зал). У тендері із виготовлення техніко-економічного обгрунтування та попереднього бізнес-плану комплексу перемогла міжнародна компанія «JLL».

Як заявив під час прес-конференції за результатами тендеру виконавчий директор «JLL» Дмитро Гавриленко, реалізація цього проекту займе кілька етапів. Зокрема, перший етап (45 днів) – аналіз ринкових досліджень усіх можливих форматів реалізації проекту; другий етап (20 днів) – розробка концепції і мастер-плану; 3 етап (25 днів) – розробка бізнес-плану та ТЕО проекту. Опісля цього розпочнеться архітектурний конкурс. Кінцева реалізація проекту, за найоптимістичнішими розрахунками, – до кінця 2020 року.Для «Lviv Convention Bureau» заброньовано ділянку біля «Арени Львів».

“Це старт великого проекту, який дозволить Львову стати на один щабель з містами, які успішно розвивають конференц-туризм”, - зазначив голова постійної комісії комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва ЛМР, депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Пундор.

За словами депутата, конференц-туризм - одна з небагатьох галузей, яка має щорічний приріст. “Всі говорять про ІТ, але щороку, навіть у періоди кризи, конференц-туризм має 3-4 відсотки приросту. Скажімо, у Німеччині галузь машинобудування за доходами дорівнює галузі конференц-туризму”, - зазначив Андрій Пундор.

Для міста конференц-туризм відкриває нові перспективи. “Це дає поштовх до розвитку суміжних галузей. Якщо проводиться конференція – потрібні готельні послуги, перекладачі, харчування, транспорт. Тож місто отримає чимало бонусів”, - зазначив депутат.

Розвиток конференц-туризму - одим із пріоритетів Стратегії “Львів 2020” Андрія Садового та “Об’єднання “Самопоміч”.