×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

УКРОП звертається до Андрія Садового із вимогою негайно розпочати опалювальний сезон

Температура в освітніх та лікувальних закладах міста є критично низькою. Через це всі, хто змушені знаходитись у лікарнях, школах та дошкільних установах, масово хворіють. Депутати фракції «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» у Львівській міськраді звернулись до міського голови Андрія Садового із закликом негайно розпочати опалювальний сезон у закладах соціального спрямування.

«Впродовж останніх днів погодні умови у місті Львові різко погіршились. Зокрема, середньодобова температура ледь досягає десяти градусів. Відтак, температурні умови у закладах соціального спрямування – школах, дитсадках, лікарнях – небезпечні для здоров’я тих, хто змушений там перебувати. Перш за все, це діти. Не лише в дитячих садках чи школах, але й в лікувальних закладах. У тому числі й реанімаційних, післяопераційних палатах. Чимало батьків школярів та дошкільнят уже скаржаться на те, що через холод у приміщеннях шкіл та дитячих садочків зросла кількість хворих. Масово хворіють у місті не лише діти», - йдеться у зверненні укропівців.

«Групи дитячих садочків подекуди із 18-30 дітей відвідують менше десятка. Учні в школах сидять на уроках у верхньому одязі. А в яких умовах лікарі проводять операції в лікарнях? Норми початку опалювального сезону не змінювались ще з радянських часів. Чи варто зважати на формальності, коли в місті масово хворіють люди? Тим більше, минулорічна осінь була теплою і ніхто не дотримувався обов’язкового включення тепла із середини жовтня – включили тоді, коли це було раціонально. Здавалось би міська влада мала б це розуміти без нагадувань. Мер Києва уже оголосив про початок опалювального сезону. Час включити опалення й у Львові», - пояснює потребу такого звернення Ігор Телішевський, депутат Львівської міської ради.