Версія для друку

Заява партії «Народний контроль» з приводу ситуації, що склалася у Львівській міській раді

Останнім часом мешканці міста стали свідками напруженої ситуації, що склалася у Львові стосовно вирішення питання забезпечення земельними ділянками учасників АТО. «Народний контроль» підтримує справедливі вимоги учасників АТО, адже вони грунтуються на положеннях закону.

Окрім цього, на наше тверде переконання, моральним обов’язком будь-якого чиновника є зробити усе залежне від нього, щоб гідно вшанувати та винагородити людей, які захищали Україну у боротьбі з російським агресором. Ця теза є базовою для нашої партії, адже серед тих хто її створював - колишні і теперішні учасники АТО, волонтери, громадські активісти.

Саме тому депутати від «Народного контролю» брали активну участь у підготовці проекту рішення міськради, яке пропонувало шлях, що забезпечив би надання для потреб учасників АТО великої кількості земельних ділянок. На жаль, внаслідок недостатньої інформаційної роботи, не всі зацікавлені у вирішення цього питання сторони погодилися з пропонованим рішенням.

Виходячи з цього ми закликаємо міського голову Львова Андрія Садового та громадські організації, що представляють учасників АТО до активізації діалогу. Лише спільний намір позитивно розв’язати ситуацію, взаємоповага та бажання чути один одного допоможуть вирішити важливу соціальну проблему. При цьому наголошуємо на великій персональній ролі міського голови у вирішенні цього питання.

Зі свого боку депутати партії «Народний контроль» зроблять усе від них залежне, щоб усі ті, хто гідно виконав свій обов’язок щодо захисту України отримав не тільки слова подяки, а й справедливу винагороду за свою службу.