×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові стартує виставка-ярмарок “Львівський товаровиробник”

З 6 по 10 жовтня у львівському Палаці мистецтв відбудеться вже традиційна виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник». Тут буде представлено підприємства усіх галузей, які працюють у Львові: від малих фірм ручної роботи і соціального підприємництва до великих промислових виробників.

“На ярмарку можна буде не лише побачити і придбати товари львівського виробництва, але й подивитись, які ще фірми працюють у Львові. Виставкові стенди представлять наші найбільші підприємства, на яких працюють більше тисячі працівників – це є авіаційноремонтний, локомотиво-ремонтний і бронетанковий заводи”, - каже Вікторія Довжик, депутат Львівської міської ради, фракція «Об’єднання Самопоміч».

А для найменших львів’ян організуютьконкурс дитячого малюнку, а ще намайстер-класах можна буде опанувати нову справу. Мета такого заходу - популяризувати львівські підприємства. “Кожен підприємець своєю роботою, своєю продукцією робить ім’я та гордість нашому місту. І я запрошую усіх прийти і купувати львівське”, - зазначила Вікторія Довжик.