×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо забезпечення доїзду громадським транспортом до стадіону «Арена Львів»

Однією з окрас сучасного Львова є стадіон «Арена Львів». Ця спортивна споруда відзначається розвиненою інфраструктурою і призначена обслуговувати не лише спортивні, а й розважальні та інші події найвищого рівня і масштабу. Зокрема, у п’ятиповерховому адміністративному корпусі знаходиться ігрова зона (тренерські, роздягальні для гравців, кімнати арбітрів та делегату матчу), прес-центр, конференц-зали, VIP-сектор, ресторан, офіси організаторів чемпіонату, а також чимало комерційних площ. Концепція розвитку стадіону передбачає поступове перетворення об’єкту на центр спортивного, культурного та ділового життя міста Львова. Так, вже зараз поруч побудовані житлові комплекси, де мешкає безліч львів’ян.

Незважаючи на те, що вищезазначений мікрорайон Львова є заселеним та популярним серед людей, влада міста не забезпечила доїзд до нього громадським транспортом. Люди змушені доїжджати до ТЦ «Кінг Крос Леополіс» або ж до Стрийського автовокзалу та добиратись до стадіону і житловихбудинків пішки. Інколи, туристи та інші особи,які не знають міста долають цю відстань навпростець – через поле та чагарники, що нівелює усі їх позитивні враження про наше місто. 

Така ситуація є вкрай незручною, а зважаючи на те, що відстань змушені долати також діти і особи похилого віку, взагалі неприпустимою. На основі усього вищезазначеного та керуючись ст.ст. 13, 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Прошу Вас вжити усіх можливих заходів з метою забезпечення доїзду громадським транспортом до стадіону «Арена Львів». Про результати розгляду цього звернення прошу повідомити мене у строки, визначенні чинним законодавством.