×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо каналізування вулиць мікрорайону Знесіння

До мене, як депутата Львівської міської ради, звернулись мешканці мікрорайону Знесіння м. Львова з проханням щодо каналізування їхніх вулиць.
Станом на сьогодні у місті Львові діє комплексна програма модернізації каналізаційного господарства м.Львова, дію якої продовжено до 2020 року. Лише у мікрорайоні Знесіння залишаються повністю та частково не каналізованих 13 вулиць, що є неприпустимим для міста європейського зразка. Саме для продовження робіт по каналізуванню львівських вулиць необхідно передбачити кошти у бюджеті міста Львова на 2017рік .

На підставі вищевикладеного, керуючись частиною 4 ст. 12, ст. 13, 14, 15, 17 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,

Прошу:
-вжити усіх необхідних заходів для реалізації комплексної програми модернізації каналізаційного господарства м.Львова та передбачити у бюджеті міста на 2017рік кошти для каналізування наступних вулиць:

- Перехід, Падури, Тарнавки, Радехівської, Метлинського, Поворотної,Чайки Дніпрової.

Також передбачити у бюджеті кошти для завершення робіт по каналізуванню вулиць :
-Грядкової;Горіхової;Миргородської, Черкаської, Балкової, Польової, Старознесенської.

Про результат розгляду цього звернення прошу повідомити мене у строки визначені ч.2 ст.13 Закону України «Про статус депутата місцевих рад» та відіслати відповідь за адресою: м.Львів, пл.Ринок,1, к.222.

 

Остап Доскіч