×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо оприлюднення інформації про комунальну власність м. Львова

Європейський шлях розвитку міста, який Ви взяли за основу у своїй діяльності на посаді міського голови, передбачає, зокрема, і відкритість Львова не лише для світу, але й для мешканців. Це стосується багатьох сфер життєдіяльності міста, зокрема і комунального майна.

На сайті управління комунальної власності розміщена інформація про вільні приміщення комунальної власності. Але, як виявилось, чомусь не про всі. Зокрема, приміщення, у якому раніше розміщувався військовий комісаріат на вул. Каліча Гора, 5, і яке, відповідно до інформації у відповіді на моє звернення, є вільним, чомусь не внесено в цей перелік. Тому закрадається підозра, що це зроблено свідомо, що це приміщення вже для когось призначене. І це лише один, випадково виявлений, факт.

Окрім цього, значна частина приміщень комунальної власності здані в оренду на пільгових умовах формально зареєстрованим, а фактично недіючим юридичним особам. Також громада міста не має жодної можливості здійснювати громадський контроль за здаванням приміщень в суборенду, оскільки жодної інформації про це на сайті управління немає. Внаслідок цього, частина приміщень здаються в суборенду сумнівним юридичним чи фізичним особам, із якими потім дуже складно припинити орендні відносини, і які, за допомогою різних схем, оформлюють ці приміщення у приватну власність.

Тому, беручи до уваги важливість відкритості та публічністі міської ради перед громадою міста Львова та керуючись ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

ПРОШУ:
1. Невідкладно дати доручення керівництву управління комунальної власності розмістити на сайті управління повну інформацію про всі, без вийнятку, приміщення комунальної власності, із зазначенням відомостей про орендарів, суборендарів, умов оренди, суми місячної плати по кожному договору оренди чи суборенди.
Відповідь та інформацію про вжиті заходи прошу надіслати у встановлений чинним законодавством термін за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, к. 228.