×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У будинках КЕВ на Стрийській замінять інженерні мережі

На вулиці Стрийській відновлять хідники, дорожнє покриття та замінять інженерні мережі. Роботи виконуватимуть у декілька етапів: тепломережі замінять у серпні, а водопровідно-каналізаційні – у жовтні. Це дозволить належно надавати комунальні послуги мешканцям та привести до ладу будинки.

Із проханням замінити інженерні мережі, створити нормальні умови для надання комунальних послуг та для подальшої заміни дорожнього покриття на вулиці Стрийській, 47, 49, 53, 55, 57 до міського голови Львова звернулася депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» Любов Давидович.

«У жовтні 2015 територіальній громаді Львова було передано 103 будинки, які перебували на балансі Міністерства оборони. Весь житловий фонд, а особливо інженерні мережі, були фізично та морально зношеними. Постійні пориви мереж водопостачання, водовідведення та тепломереж призводили до неналежного надання комунальних послуг, чим викликали численні скарги мешканців цих будинків», – йдеться у зверненні Любові Давидович.

За словами депутата, будинки та прибудинкові території перебувають у жахливих умовах через проведення постійних ремонтів мереж та неякісних замощень, а також через довготривалу експлуатацію (без ремонту) міжквартальних доріг та хідників.  Станом на сьогодні проводяться роботи з відновлення дорожнього покриття та хідників на прибудинкових територіях, але проводити там ці роботи без заміни інженерних мереж є недоцільно. Відтак, у відповідь на звернення Андрій Садовий повідомив, що водопровідно-каналізаційні мережі за вказаними адресами планується замінити у жовтні, а тепломережі – вже у серпні.

Нагадаємо, відповідно до стратегії розвитку Львів-2020 планується завершити передання будинків КЕВ Міністерства оборони (113 будинків у Сихівському та Шевченківському районах) на баланс міста. Це дозволить мешканцям цих будинків отримувати якісні послуги.