×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Народний контроль» вимагає перегляду «космічних» тарифів

Фракція «Народний контроль» у Львівській міській раді вимагає перегляду та економічного обгрунтування «космічних» тарифів, які запровадили в Україні з 1 липня. Відповідне звернення до очільників Уряду та Парламенту підтримали більшість депутатів Львівської міської ради під час сесії 14 липня, – повідомив голова фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук.

«Те, що Уряд та Нацкомісія з регулювання енергетики та комунальних послуг запровадила такі ціни на газ, електроенергію та гарячу воду, свідчить, що влада відстоює інтереси олігархічних кіл і газових магнатів», – заявив Валерій Веремчук.

Так, у «Народному контролі» вважають: недопустимо запроваджувати «космічні» тарифи на центральне гаряче водопостачання та опалення без перегляду розмірів мінімальної заробітної плати на пенсії. Відтак голова фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук вимагає, аби Львівська міська рада запровадила мораторій на підняття тарифів. Він пояснив, що люди просто не матимуть змоги оплачувати такі високі платежі.

«Підвищення тарифів призведе до ще більшого зубожіння населення. Закликаю колег-депутатів ухвалити рішення щодо запровадження мораторію на підвищення тарифів», –наголосив у своєму виступі під час сесії Валерій Веремчук.

Додамо, депутати «Народного контролю», котрі з осені працюють у 102 місцевих радах, ініціюють введення мораторію на підвищення тарифів. З цією вимогою до мерів та депутатів міськрад цього тижня вже звернулися активісти «Народного контролю» у Вінниці, Кіровограді, Івано-Франківську та Лисичанську (Луганська обл.).