×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівські школярі презентували власні бізнес-проекти

У Львові відбувся фінал “Школи підприємництва”: старшокласники шкіл Сихова презентували власні бізнес-проекти, а також відвідали успішні львівські підприємства. Ініціатори бізнес-курсів для школярів планують з вересня охопити навчальні заклади в інших районах міста, а в майбутньому поширити проект на всі без винятку загальноосвітні школи.

Про це повідомив депутат Львівської міської ради фракції “Об’єднання “Самопоміч”, один із ініціаторів проекту Андрій Пундор.

“Школа підприємництва” - це цикл занять, які проводять бізнес-тренери для учнів 9-11 класів. Ми проводили з ними бізнес-ігри, навчали як створити бізнес-ідею, вивчити ринок, проаналізувати дії конкурентів та потреби клієнтів, обрахувати окупність та юридично оформити організацію”, - розповів Андрій Пундор.

Тренінги відбувались і поза межами шкільних стін – досвідом із школярами ділились успішні підприємці, зокрема, засновники студії зі створення мобільних ігор “Nravo” та сімейної мануфактури “Зробив Тато”.

“Це дуже корисний досвід, бо зараз більшість підлітків взагалі не мають уявлення що таке бізнес і як його влаштовувати”, - каже Тетяна Саврун, учениця “Школи підприємництва”.

Кожен з учнів “Школи підприємництва” створив власний бізнес-проект. Ідеї - від зоохостелів до розумних кімнат. Найкращим визнали проект 11-класниці Вікторії Калашник. Вона хоче створити перекладач для мов програмування. “Тут допомогла лінь як не як. Тому що на уроці нам було це все лінь перекладати і виникла ідея - чому б не створити такий перекладач, який би допоміг це все пришвидшити”, - розповіла Вікторія.

“Основний капітал міста – розумні люди. І їх потрібно виховуватися змалечку”, - каже Андрій Пундор. За його словами, навчання в “Школі підприємництва” для дітей безкоштовне. Проект фінансується за кошти міського бюджету.

Довідка:
Відео за цим посилання:  https://www.facebook.com/samopomich/videos/1208801812503947/