×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Спортивні федерації отримають кошти на проведення «Кубків Львова»

Три мільйона гривень передбачено на Програму «Відкриті кубки Львова». Ці кошти отримають спортивні федерації на проведення «Кубків Львова» з офіційно визнаних в Україні видів спорту.

За словами начальника управління молоді, сім’ї та спорту департаменту гуманітарної політики ЛМР Володимира Шнайдера, ця програма є принипово новою.

“Вона дозволить надавати фінансову підтримку спортивним федераціям Львівщини та проводити спортивні змагання на якісно новому рівні, роблячи акцент на видовищності та масовості. Особливістю проведення спортивних змагань у рамках реалізації даної програми є їх он-лайн відеотрансляція, що дозволить розширити аудиторію глядачів та популяризувати спортивне дозвілля», - розповів він.

«Програма дозволить покрити видатки на якісну промоцію заходів, транспорт, роботу суддів та тренерів. Це суттєво допоможе різним спортивним федераціям в організації відкритих кубків, включаючи нагородження, виготовлення сувенірної продукції і т.п. Найголовніше завдання програми – стимулювати та мотивувати молодих людей і самі федерації займатись тим, чим вони займаються», - розповіла депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді Юлія Хомчин.

До слова, починаючи від травня цього року свої заявки на участь у програмі дофінансуванння подали федерації тенісу, більярду, водного поло, регбі, зимових видів спорту, важкої та легкої атлетики.