×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Невідомі особи телефонують львівським волонтерам від “Самопомочі” і запрошують до участі у роботі виборчих комісій у інших регіонах від маловідомих політсил

У “Самопомочі” припускають, що витік інформації відбувся на рівні ЦВК чи ТВК. Члени ДВК “Об’єднання “Самопоміч” у 2015 році масово отримують повідомлення та дзвінки із запрошенням до участі у роботі виборчих комісій від різних партійних організацій на проміжних виборах народних депутатів.

“Такі дзвінки від невідомих осіб, які називають себе представниками різних політичних партій, вже отримали кілька десятків членів ДВК у Львові. Жодних даних іншим політичним силам ми не передавали. Припускаємо, що витік інформації відбувся на рівні ЦВК або ТВК, щоб дискредитувати нашу організацію. Цією проблемою вже займаються наші юристи”, - заявив Андрій Шевців, керівник Львівської міського осередку “Об’єднання “Самопоміч”.

Тож у “Самопомочі” рекомендують у разі отримання такого повідомлення відмовитись від участі в роботі ДВК та попередити про кримінальну відповідальність за підробку документів.