×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Потрібно негайно оголосити інвестиційний конкурс для будівництва сміттєпереробного комплексу, – Веремчук

Якщо Львів відкритий для інвесторів, то має негайно оголосити інвестиційний конкурс для будівництва сучасного європейського сміттєпереробного заводу та рекультивації Грибовицького полігону. На цьому наголосив депутат Львівської міської ради, голова фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук у програмі «Гість студії» на каналі «24».

«Львів завжди був відкритим для інвесторів. Зараз місту потрібно не лише активно працювати, аби залучити кредит європейського банку, а й самостійно шукати інвестора для вирішення сміттєвого лиха. Зокрема, у міськраді варто створити спеціальну комісію з проведення інвестиційного конкурсу щодо будівництва сучасного сміттєпереробного комплексу та рекультивації Грибовицького полігону», – наголосив депутат.

Також Валерій Веремчук звернув увагу на необхідності пресувати сміття. Він пояснив, що це зменшить його в об’ємах, а відтак дозволить економити території сміттєвих полігонів та затрати на паливо.

Окрім цього, раніше Валерій Веремчук звернувся до міського голови Львова Андрія Садового з проханням налагодити співпрацю з місцевими підприємствами, які готові використовувати вторинну сировину з відходів: папір, пластик, скло тощо.

Як раніше повідомляв «Народний контроль», зі Львова сміття вивозять на полігони Києва. Затрати для вивезення відходів однією 20-ти тонною машиною становлять 15 тис. гривень (з ПДВ).

Відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=NLD1YGXgFh8