Версія для друку

«Народний контроль» закликає львів’ян контролювати ремонти доріг

Цьогоріч на ремонт міських доріг у Львові перебачили понад 388 мільйонів гривень. Про це повідомляє член бюджетної комісії, голова фракції «Народний контроль» у Львівській міськраді Валерій Веремчук у коментарі для газети «Львівська Пошта». 

«Основна затрата в ремонтах – вартість матеріалів, яка виросла порівняно з минулим роком», – каже депутат.

Валерій Веремчук додає, що можуть виникнути проблеми з пошуком підрядників для виконання ремонтів доріг у місті. Мовляв, у підприємців є сумний досвід, коли їм півроку не виплачували гроші за виконані ними роботи. Інша сторона медалі – це неякісно виконані ремонти та відсутність ліцензій на подібну роботу.

«Цього року непроста ситуація з підрядними організаціями. Активісти «Народного контролю» разом з мешканцями проводять акцію «Контролюй». Бачимо, що низка підрядників не просто неякісно виконують роботу, а й наймають субпідрядників, які не мають ліцензій на проведення ремонтних робіт через порушення, які допустили у минулі роки», – повідомляє Валерій Веремчук.

Відтак, якщо ви стали свідком безгосподарності просимо звертатися на гарчу лінію «Народного контролю» 0 800 502 945.

Нагадаємо, раніше «Народний контроль» разом із громадою змусили підрядників зняти абияк покладений асфальт у Шевченківському районі та перестелити його заново.