×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львовом курсуватимуть відреставровані трамваї та тролейбуси

Львівські майстри відновлюють старий електротранспорт. Відтепер містом курсуватимуть відреставровані трамваї Tatra та тролейбуси Škoda. Вже наступного тижня ЛКП “Львівелектротранс” запустить на маршрут першиймодернізований трамвай.

Тролейбуси і трамваї повністю оновили: замінили електрику та ходову, встановили панорамні вікна, оновили салон і дизайн. Трамваї облаштували додатковими протитуманними фарами, замінили обшивку і бампер. Також днями мають встановити кондиціонер у кабіні водія та змонтувати електронне табло. Комісія інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР дала позитивні висновки.

“Це економічно вигідно. Адже якщо закупівля нового тролейбуса обійдеться у 9 млн. грн., то за ці кошти можна оновити 15 тролейбусів. Однак окрім відновлення старого електротранспорту, місто закуповуватиме також і новий”, - зазначив Ігор Корончевський, депутат Львівськох міської ради фракції “Об’єднання “Самопоміч”.

Загалом «Львівелектротранс» має близько 110 трамваїв Tatra та близько 50 тролейбусів Škoda, які потребують капітального ремонту: усі вагони планують відновити.

Міський голова Львова Андрія Садовий запевняє, що реновація електротранспортної інфраструктури - важлива складова розвитку міста.“Це потрібно, бо Львів розвивається, з’являються нові маршрути, треба нові трамваї. Нові значно дорожчі, тому треба і нові купувати, і старі відновлювати”, - зазначив мер Львова. 

Окрім того, це можливість працевлаштування для львів’ян. “Всі задоволені: робітники, бо є робота, мешканці, бо з’явиться якісний новий транспорт. Це і робочі місця для підприємства, і сервіс для мешканців. Двома шляхами йдемо – нові купуємо на заводі «Електрон» і даємо нові робочі місця, і реконструюємо ті старі, які вже списані, даємо їм друге життя”, - каже Андрій Садовий.