×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

До Дня медичного працівника у Львові відбудеться пробіг

18 червня у парку «Погулянка» відбудеться пробіг «Здоровий лікар – здорова нація». Про це під час прес-конференції повідомив депутат Роман Грицевич. З його слів, захід проводиться вже втретє Українським лікарським товариством у Львові до Дня медичного працівника.
Як повідомив Андрій Базилевич, голова Українського лікарського товариства у Львові, метою заходу є створення позитивного іміджу сучасного лікаря, який своїм прикладом заохочує громадян до здорового способу життя та відповідального ставлення до свого здоров’я.
Лікар-хірург Львівської обласної клінічної лікарні Марія Шаварова, розповіла, що до участі у заході запрошуються лікарі та члени їх родин, а також мешканці Львова, які ведуть активний та здоровий спосіб життя. Цього року в рамках пробігу плануються такі дистанції: 3 км – загальна дистанція, 500 м - для учасників віком від 8 до 14 років, 300 м - для найменших учасників віком до 7 років.
Що важливо, перед пробігом для всіх учасників буде проведено вимірювання артеріального тиску та пульсу.
Юрій Огоновський, депутат Львівської обласної ради, засновник аматорської ліги стронгменів вважає, що власним прикладом потрібно мотивувати людей займатись спортом. Відтак на акції стронгмени - володар цьогорічного титулу «Найсильніша людина Львова» Володимир Краснов та дворазовий чемпіон світу Володимир Рекша, проведуть змагання серед початківців-богатирів.

Додамо, що пробіг відбудеться напередодні Дня медичного працівника, 18.06.2016р. з 10.00 до 13.00 у парку Погулянка за адресою вул. Погулянка, м. Львів.