×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Заходи безпеки у міськраді під час останньої сесії були поза здоровим глуздом, – Веремчук

Неприпустимо, аби у мирному Львові міську раду від громади охороняли понад півтисячі силовиків у шоломах та зі щитами. На цьому наголосив голова фракції «Народний контроль» у Львівській міськраді Валерій Веремчук під час круглого столу на тему «Безпека у Львові». Бесіду організував Інтернет портал «Твоє місто».

«Від кого нас на сесії оберігала понад півтисячі правоохоронців? Від громади, яка нас обирала? Це було занадто! На сході – війна, а під Львівську міську раду нагнали купу техніки, хлопців зі щитами й у шоломах. Створили паніку та хаос», – сказав депутат.

Так, Валерій Веремчук наголошує, роботу депутатів потрібно зробити безпечною. Для цього варто поставити металошукачі, ідентифіковувати осіб, які заходять у зал, таки збільшити охорону з муніципальної дружини тощо. Щодо активістів, які пікетували міську раду, то Валерій Веремчук каже:

«Жодного разу на сесії ми не відмовляли нікому у наданні слова. Приходьте, записуйтесь на виступ і ми вас послухаємо під час пленарного засідання. Ми відкриті для людей, ведуться прямі трансляції сесії. Але прошу вас не ведіться на провокації», – наголосив Валерій Веремчук.

Зазначимо, на пленарному засіданні депутати мали проголосувати за виділення щомісячної матеріальної допомоги дітям загиблих на Грибовицькому полігоні рятувальників, за скерування грошей на ліквідацію сміття з озера інфільтратів, яке після обвалу загрожує провалити дамбу, за фінансування для закупівлі підручників для школярів 4-х та 7-х класів та ще за понад 100 інших господарських питань міста.