×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові триває загальноміська акція “Територія дитинства”

До Дня захисту дітей у Львові триває загальноміська акція “Територія дитинства”. Маленькі львів’яни пільгових категорій мають змогу відвідати чимало пізнавальних та розважальних заходів.

Учасниками акції є діти з багатодітних, малозабезпечених, опікунських сімей, діти-сироти, діти з особливими потребами, діти учасників АТО та діти, які переселились з окупованих територій України.

У рамках акції діти безкоштовно відвідають розважальний центр «Ігроленд», Парк Культури та відпочинку ім.Богдана Хмельницького, музеї, театри, «Планету кіно», зоопарк «Лімпопо» с. Меденичі, подорожуватимуть Чудо-бусом, а також візьмуть участь у майстер-класі з виготовлення піци. Завершиться акція гала-концертом за участю львівських співаків та колективів міста у Палаці культури та мистецтв ім. Г.Хоткевича. Глядачами будуть діти з особливими потребами, вихованці НРЦ «Джерело», ГО «Ляршковчег», згромадження отців Оріоністів, ГО «Довіра», а також діти з потребуючих сімей.

«Територія дитинства» - загальноміська акція, яка охоплює значну кількість учасників та одночасно залучає чимало благодійників. Це комплекс різноманітного дозвілля: ігрового, пізнавального, освітнього, яке покликане не лише розвантажити та потішити дітей, але скерувати їхній розвиток та пізнання у правильному напрямку. Основним акцентом цьогорічного заходу є привернення уваги громадськості до проблем дітей з особливими потребами, забезпечення рівних можливостей у доступності до пізнавальних та розважальних заходів», - каже Оксана Рубай, депутат Львівської міської ради “Об’єднання “Самопоміч”.