×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові нагородили переможців творчого конкурсу «Львів the best»

У Великій сесійній залі Львівської міської ради пройшло нагородження переможців творчого конкурсу «Львів the best», а також дипломами, було відзначено учнів, які своєю активною громадською, соціальною та благодійною діяльністю, вибороли право носити почесне звання – «Лідер школи».

Засновником та ініціатором творчого конкурсу та премії «Лідер школи» виступила депутат Львівської міської ради від «Громадянської позиції» -  Ірина Сердюк. Тема цьогорічного конкурсу була вибрана не випадково – «Львів – місто майбутнього». Адже проект проводився з метою любові до рідного міста, надання дітям можливості реалізації власних творчих здібностей.

Цього року в конкурсі «Львів the best», який проходив з квітня по травень, прийняло участь близько 100 учасників із п’яти шкіл Залізничного району, а саме: СЗШ №15, СЗШ №60, СЗШ №68, СЗШ №18, СЗШ №40.

Творчий проект об’єднав талановитих школярів у трьох номінаціях – малюнок, поезія та фотографія. Оцінювання робіт здійснювалося компетентними експертами виходячи з таких критеріїв: оригінальність ідеї, тематична відповідність та повнота розкриття визначеної теми, а також творчий підхід.

Привітати та нагородити переможців «Львів the best» та лауреатів премії «Лідер школи» прийшла особисто депутат міської ради від партії «Громадянська позиція».

«Дозвольте подякувати усім Вам, безмежно талановитим дітям, які взяли участь в проекті «Львів the best», і, які щиро переймаються долею нашого міста, його розвитком та майбутнім, вірю в кожного з Вас, у ваше перспективне та безхмарне майбутнє. І бажаю подальших життєвих перемог  і  творчих здобутків», - наголосила Ірина Сердюк.

Обидва проекти проходили за підтримки Управління освіти та Департаменту розвитку Львівської міської ради.