×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Ми і надалі контролюватимемо якість ремонтних робіт дитсадка на вул. Кульпарківській,182», - Уляна Пак

Мешканці спільно з депутатом Уляною Пак контролюють якість капітального ремонту, який проводиться у ДНЗ на вул. Кульпарківській, 182.
Як повідомила депутат, ремонтні роботи у дитячому садочку на вул. Кульпарківській, 182 наразі проводяться за планом. На цей час замінені вікна, відремонтовано дах, ведуться поточні роботи в кухні, у туалетних кімнатах покладено плитку. Водночас на території садка уже встановлюються павільйони для дітей.
«Нещодавно разом з громадськими активістами ми провели інспекцію цього ДНЗ, адже мешканці з нетерпінням очікують, щоб капітальний ремонт був зданий у визначені терміни, і діти змогли піти у цей садочок. За моєю інформацією, близько тисячам дітей, які проживають на цій території, не вистачає місць у садках. Тому важливо зазначити, що насамперед батькам потрібно зареєструвати своїх дітей на електронну чергу. А згодом, коли почнеться прийом в ДНЗ на вул. Кульпарківській, туди можна буде перевестись», - пояснила Уляна Пак.
Втім, за словами підрядників, закінчення будівельних робіт у ДНЗ може відбутись в листопаді за умови вчасного фінансування з боку міста. Нагадаємо, що на капітальний ремонт та облаштування садка у бюджеті передбачено понад 14 млн.грн. Передбачається відкриття 14 груп для дітей.

Зазначимо, що в проекті передбачено відновлення майданчиків, спортивно-ігрових зон, приміщень дитячих груп для музичних, навчальних занять, службово-побутових приміщень, харчоблоку та пральні.