×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У львівських дитсадках відкриють 44 додаткові групи. Перелік

44 додаткові групи відкриють у львівських дитячих садочках вже до кінця 2016 року, ще у 17 розпочнуть ремонти.

“Ми передбачили у бюджеті розвитку кошти і маємо такі амбітні плани, щоб до кінця року в нас запрацювали ті садочки, де ведуть ремонтні роботи”, - каже Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, йдеться у програмі “Самопоміч. Пульс міста”.

Деякі садочки не функціонували понад 10 років. І ось тепер тут розпочали демонтажні роботи, капітальні ремонти дахів, заміну інженерних мереж, в деяких садочка уже завершують внутрішнє оформлення. “Це ті приміщення, які свого часу були передані в оренду. Ми договори оренди не продовжували і почали процедуру відновлення, - пояснила керівник департаменту. - Коли така велика кількість груп у дошкільних установах запрацює, це певною мірою зніме ту напругу, яка є сьогодні”.

Проте деякі підприємства не поспішають повертати об’єкти місту. Так, із незаконною приватизацією одного з дитсадків на Левандівці у суді бореться депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Львівській міській раді Вікторія Довжик. Йдеться про приміщення по вул. Сластіона, 3, загальною площею майже 700 м².

“Це був об’єкт соціальної сфери, тому оформити на нього право власності законним шляхом було неможливо. Ми доводимо у судах, що це незаконно. Об’єкти соціальної сфери згідно з законом мають бути передані у комунальну власність. І ми зараз на шляху до того, аби відновити справедливість і повернути дитячий садочок. Малечі Левандівки він дуже потрібен”, - каже Вікторія Довжик. Аби забезпечити усіх діток місцями у садочках, варто боротися за кожен квадратний метр раніше втрачених громадою приміщень, переконана депутат.

Розширення мережі дошкільних навчальних закладів - один із пріоритетів стратегії розвитку міста “Львів-2020”.

У яких дитсадках до кінця 2016 року відкриють нові групи? Перелік

ДНЗ №17, вул. Зубрівська, 9: 10 груп

ДНЗ №168, вул. Кульпарківська, 182: 14 груп

ДНЗ №95, вул. Гайдамацька, 2-а: 4 групи

ДНЗ №42, вул. Сміливих, 26: 4 групи

ДНЗ №14, вул. Новознесенька, 69: 2 групи

ДНЗ №9, вул. Рильського, 9: 5 груп

СЗШ №23, вул. Варшавська, 126: 3 групи

СЗШ №38, вул. Порічкова, 4-а: 2 групи

Також цього року розпочнуть ремонтні роботи для створення 17 додаткових груп у приміщеннях:

ДНЗ №111, вул. Виговського, 1-а: 6 груп

СЗШ №70, вул. Дорога Кривчицька, 3: 3 групи

ДНЗ №97, вул. Дністерська, 25: 4 групи

ДНЗ № 102, вул. Медової Печери, 13: 7 груп

Будинок школярів, вул. Б.Грінченка, 4-а: 4 груп 

У бюджеті Львова на 2016 рік передбачено кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення ремонтів та створення нових груп у дитсадках по вул. Сяйво, Чижевського, Грузинська і Білогорща.

 

Відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=m6rjuoAiYF8