×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Уже невдовзі відновиться будівництво ДНЗ на вул. Новознесенській

Нещодавно відбулося визначення переможця у тендерних торгах щодо завершення «довгобуду» на вулиці Новознесенській, 69. І уже після свят відновиться робота із будівництва другого корпусу дитячого навчального закладу №14. Про це повідомив голова комісії з питань інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Остап Доскіч.
З його слів, споруда, будівництво якої було розпочато іще у 2010 році, нині стоїть недобудованою. У цей час сотні сімей очікують на те, аби їх діти змогли відвідувати садок, адже у мікрорайоні Знесіння бракує місць у дошкільних навчальних закладах.
« Сьогодні ми спільно із представниками Українського фонду соціальних інвестицій, Личаківської районної адміністрації та директора ДНЗ №14 оглянули існуюче приміщення, стан дахового покриття та стін. До 25 грудня цього року, відповідно до проектної документації, мають бути завершені усі будівельні роботи. Наразі уже визначено підрядника, а також відбуваються процедури щодо проведення закупівель необхідного обладнання та облаштування довколишньої території коштом міського бюджету», - зазначив Остап Доскіч.


Додамо, що у бюджеті міста для облаштування території довкола садочку передбачено 900 тисяч гривень. Окрім цього, 9 жовтня 2015 року було підписано Угоду про співпрацю між Українським фондом соціальних інвестицій та Львівською міською радою щодо впровадження другої фази Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури «УФСІ V».