×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Заборонений гральний бізнес легалізували у Львові під виглядом державних лотерей з ліцензіями Мінфіну

Провести публічні громадські слухання за участю керівників Державної фіскальної служби, Національної поліції та припинити діяльність салонів з азартними іграми, які маскують під державні лотереї, закликає фракція “Самопоміч” у Львівській міській раді. Відповідне звернення закликав підтримати депутатів Андрій Шевців, керівник фракції “Об’єднання “Самопоміч”.

Андрій Шевців продемонстрував під час сесії результати депутатського рейду в один із салонів державної лотереї, де чітко видно, що насправді тут пропонують азартні ігри. Таких салонів, за різними даними, у Львові є близько 100. “Їх бачать львів’яни, громадські активісти, депутати. Зокрема, один із таких закладів ми виявили на Червоної Калини, 59. А поліція та фіскальна служба фактично самоусунулись та не реагують на порушення закону. Адже гральний бізнес в Україні заборонено з 2009 року”, - зазначив депутат.

За його словами, попри численні звернення, керівництвом Головного управління поліції у Львівській області не вживається всіх необхідних заходів для припинення незаконної діяльності гральних салонів та притягнення винних осіб до відповідальності. Правоохоронці пояснюють, що не можуть закрити такі салони через те, що вони мають відповідні ліцензії від Міністерства фінансів.

Андрій Шевців переконаний - таких закладів у Львові не має бути. «Це породжує злочинність, біди в сім’ях. Тож «Об'єднанням «Самопоміч» буде скеровано повторно заяви в правоохоронні органи. Також ми будемо просити підсилити роботу наших колег – народних депутатів від «Об'єднання «Самопоміч», - каже депутат.
Як відомо, закон про заборону грального бізнесу ухвалений у 2009 році. Відповідно до ст. 203-2 Кримінального кодексу України організатори грального бізнесу караються штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

https://www.youtube.com/watch?v=IrLLKFEyGso