×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати вимагають забезпечити Львів вакцинами

Львівські депутати б’ють на сполох: у місті немає вакцин від небезпечних захворювань. А все тому, що уряд не продовжив дію загальнодержавної Програми імунопрофілактики населення на 2016 рік.
“З 10 обов’язкових вакцин, які є у календарі щеплень, в наявності у медичних закладах Львова лише дві – від поліомієліту та КПК-вакцина (краснуха-паротит-кір). А імуноперпарати від таких небезпечних захворювань як, наприклад, туберкульоз чи дифтерія, відсутні”, - заявив депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Львівській міській раді Ігор Стояновський.
Депутат закликав колег підтримати звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням ухвалити нову Програму імунопрофілактики населення, передбачити необхідні кошти у державному бюджеті та забезпечити мешканців Львова вакцинами від небезпечних інфекційних захворювань.
“Крім десяти обов’язкових щеплень, вакцинація необхідна ще й при інших смертельно небезпечних хворобах, таких як сказ, правець, ботулізм. І препарати для профілактики та надання допомоги при цих недугах теж відсутні. Це, без сумніву, питання національної безпеки, тому закликаємо Уряд негайно вирішити цю проблему”, - пояснив Ігор Стояновський.