×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

МВС та Генпрокуратуру просять взяти на контроль справу про приватизацію спорткомплексу “Україна"

Взяти на особистий контроль кримінальне провадження у справі передачі Палацу спорту “Україна” у приватну власність та вжити всіх необхідних дій для повернення будівлі у власніть громади – з таким запитом до МВС та Генпрокуратури звернувся керівник фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Львівській міській раді Андрій Шевців.

За словами Андрія Шевціва, зараз кримінальне провадження у цій справі здіснює Франківський райвідділ міліції. У правоохоронців є достатньо підстав вважати, що Палац спорту “Україна” перейшов у приватну власність внаслідок кримінального правопорушення. Тож депутат звернувся до керівництва МВС та ГПУ проконтролювати розслідування справи, адже від цього залежить подальша доля будівлі Палацу спорту «Україна», який зараз фактично перетворився на базар.

Як відомо, свого часу Палац спорту був переданий Об’єднанню профспілок Львівщини. Приміщення спорткомплексу займають понад двадцять орендарів, а корти, на яких діти мали б займатись тенісом, використовуються для проведення виставок.

Зараз будівля спорткомплексу (м. Львів, вул. Мельника, 18) перебуває у власності Товариства з обмеженою відповідальністю Палац спорту «Україна» як внесок до статутного капіталу цього Товариства. Нещодавно правоохоронці викрили тут клуб азартних ігор, який маскують під спортивний покер.