×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Будови Львова перевіряють на дотримання правил благоустрою

Будівельні майданчики Львова інспектують на дотримання правил благоустрою. Рейд на об’єктах будівництва ЛКП «Адміністративно-технічне управління» спільно із районною адміністрацією та патрульною поліцією провели у відповідь на звернення депутата Львівської міської ради фракції “Об’єднання “Самопоміч” Христина Паньків.
За словами депутата, нерідко забудовники нехтують елементарними санітарними правилами: вантажівки, виїжджаючи з будівельного майданчику,не проходять обов’язковий етап очищення. Через це на дорогах і тротуарах неподалік утворюються сліди піску, щебеню, цементу. Також ці вантажівки підіймають сильну пилюку, якою змушені дихати перехожі та львів'яни, що проживають поблизу будівельних майданчиків.
Під час інспектування забудов у Шевченківському районі Львова поліція виписала штрафи, а представники районної адміністрації склали протоколи на недобросовісних забудовників. «Ми уповноважені скласти протокол за статтею 139 частиною 1 — тобто це є забруднення проїжджої частини транспортними засобами», — пояснив заступник командира шостої роти патрульної поліції Віталій Домбровський.

За словами Христини Паньків, стежити за дотриманням правил благоустрою має також і Держархбудінпекція. «Відповідний депутатський запит готую до цієї інстанції, аби усі об’єкти будівництва ретельніше перевіряли на наявність спеціальних майданчиків для миття автомобільної техніки, що перевозить будівельні матеріали», - повідомила депутат.

Водночас рейди триватимуть і надалі – працівники міського “Адміністративно-технічного управління» вибірково проведуть інспектування будівництв у різних районах Львова. До інспектування залучать районні адміністрації та поліцію.