×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові можуть запровадити системи оповіщення у під’їздах

Сирени для оповіщення населення у центральній частині міста не перебувають у власності громади, а у під’їздах оповіщення взагалі немає. Щоб забезпечити ефективність у разі надзвичайної ситуації керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді Андрій Шевців звернувся із проханням запровадити радіо повідомлення на сходових клітках та передати обладнання у центрі Львова на баланс міста.
«У разі небезпеки провідну роль відіграє оповіщення населення. На сьогоднішній день у Львові системи оповіщення в центральній частині міста не перебувають у власності громади», – йдеться у депутатському зверненні Андрія Шевціва.
За словами депутата, є загроза, що у разі надзвичайної ситуації місто не зможе повноцінно інформувати мешканців про порядок дій. Задля уникнення цього депутат пропонує передати обладнання з оповіщення на баланс міста.
Іншим питанням є те, що системи оповіщення діють лише на вулицях, внаслідок чого частина мешканців не чують сирен з різних причин: пластикові вікна, віддаленість від систем оповіщення, погодні умови.
«З метою усунення цього недоліку, пропоную ініціювати відновлення системи оповіщення (радіо повідомлення) на сходових клітках багатоквартирних будинків. А також визначити норму встановлення систем оповіщення як обов’язкову умову для введення новозбудованих будинків в експлуатацію», – зазначив Андрій Шевців.
Міський голова Андрій Садовий доручив опрацювати це питання та винести його на засідання виконавчого комітету.