×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівські пішохідні переходи пропонують маркувати для дітей

Використання самосвітної фарби при нанесенні дорожньої розмітки та спеціальне «дитяче» маркування на пішохідних переходах допоможе підвищити безпеку дорожнього руху у Львові. З ініціативою впровадження таких кроків керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді Андрій Шевців звернувся до міського голови.
«Чинне законодавство, яке регулює дорожню розмітку, не переглядалось вже більше п’яти років, тому воно не може враховувати необхідних змін для підвищення рівня безпеки на дорозі. Проте Львів завжди був і залишається рушієм та ініціатором інноваційних змін», – зазначив Андрій Шевців.
Відтак, депутат звернувся до міського голови з проханням доручити відповідним органам при нанесенні дорожньої розмітки використовувати самосвітну фарбу, що сприятиме підвищенню рівня безпеки руху у темну пору доби.
Також Шевців пропонує наносити спеціальні маркування на пішохідних переходах біля навчальних закладів: «Ці позначки призначені для привернення уваги дітей та зупинки перед переходом. Такий нескладний механізм значно збільшує рівень безпеки для маленьких пішоходів», – наголошує депутат.
Таке маркування на пішохідні переходи вже наносили активісти кампанії «Львів безпечне місто» «Об’єднання «Самопоміч». Волонтери розмістили написи «Подивись ліворуч» та «Подивись праворуч» на нерегульованих пішохідних переходах, щоб таким чином нагадати діткам про правила дорожнього руху.
«Діяльність кампанії з безпеки дорожнього руху вже показала свої результати: кількість ДТП за участі дітей поблизу навчальних закладів зменшилася. І оскільки Львів – прогресивне місто, ми пропонуємо перейняти цю ініціативу на міському рівні та таким чином підвищити рівень безпеки на дорозі та виховувати свідомих та відповідальних молодших учасників дорожнього руху», – зазначив Андрій Шевців.