×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо надання інформації про використання коштів на проведення Чемпіонату світу із шахів серед жінок

Нещодавно у Львові відбувся Чемпіонат світу із шахів. Ухвалою №166 від 11.02.2016 року депутати Львівської міської ради затвердили Програму з організації та проведення матчу за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок 2016 року у м.Львові, в рамках якої на проведення заходу передбачено близько 6,5 млн.грн. за рахунок коштів Міжнародної федерації шахів, Державного бюджету України, обласного бюджету Львівської області та міського бюджету м. Львова.
З огляду на викладене та керуючись ст.ст. 19, 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ч.5 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»,

ПРОШУ:

1. Надати інформацію щодо того, яку суму коштів з міського бюджету міста Львова було передбачено та фактично витрачено на проведення Чемпіонату світу із шахів серед жінок у 2016 році.
2. Надати детальний звіт про використані кошти, в тому числі зазначити: розпорядника та одержувача коштів, суму коштів, їх цільове призначення.


Письмову відповідь про результат розгляду даного запиту з долученням копій підтверджуючих документів прошу надіслати у 10-тиденний строк за адресою: м.Львів, пл. Ринок, 1, каб.227, а також на електронну адресу: openuhp@gmail.com

Юлія Гвоздович