×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівська міськрада виділила кошти для ремонту Двірцевої площі

Площу Двірцеву біля Головного вокзалу Львова відремонтують. На виготовлення ПКД з міської скарбниці депутати скерують 900 тис. гривень. Про це повідомив керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міськраді, член бюджетної комісії Валерій Веремчук у коментарі для газети «Львівська Пошта».


«У бюджеті розвитку Львова на 2016 рік виділено 900 тисяч гривень на розробку проектно-кошторисної документації площі Двірцевої і вулиці Чернівецької. Місто вже має кілька напрацьованих концепцій реконструкції території біля вокзалу», – зазначив «Пошті» депутат.
За його словами, долучитися до облаштування площі Двірцевої та вулиці Чернівецької готові також підприємці, які ведуть бізнес неподалік.
«У міськраду зверталося керівництво АС №8, що саме на площі Двірцевій. Вони готові фінансово долучитися до облаштування цієї території, аби було комфортно і львів’янам, і гостям міста. Що не кажіть, але – це таки в’їзна брама міста, яка повинна відповідати рівню культурної столиці України», – зазначив Валерій Веремчук.