×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівські депутати-атівці вимагають від ВРУ підтримати законопроект про оплату 50% житла бійцям державою

Держава повинна сплачувати 50% вартості житла для бійців АТО, – переконані депутати міжфракційної групи з питань учасників АТО Львівської міської ради, які звернулися до ВРУ з проханням підтримати відповідний законопроект.
Про це повідомив керівник міжфракційної групи, депутат з фракції «Народний контроль» Віталій Свінціцький.
«Депутати нашої міжфракційної групи наполягають, щоб парламентарі підтримали законопроект №4081. Ми переконані, це дасть реальну можливість сім’ям учасників антитерористичної операції придбати власне житло за пільгових умов та відчути підтримку держави не на словах, а на ділі», – наголосив Віталій Свінціцький.


Додамо, зараз ВРУ розглядає законопроект № 4081 «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (щодо реалізації державних житлових програм).
Законопроект передбачає, крім загального розміру державної підтримки, 30% від вартості будівництва (придбання) доступного житла та/або пільгового іпотечного житлового кредиту,встановити державну підтримку для учасників антитерористичної операції, в розмірі 50% вартості будівництва (придбання) доступного житла та/або пільгового іпотечного житлового кредиту.