×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівських школярів навчатимуть бізнес-справі

У львівських школах стартує програма з основ підприємництва. Курс викладатимуть у 12 школах Сихова, а вже з наступного навчального року його впровадять у всіх загальноосвітніх школах Львова.
“Курс, тривалістю близько 3 місяців, розрахований на учнів 9 та 10 класів. Школярі зможуть отримати сучасні знання про економіку, взяти участь у бізнес-іграх, пройти попередню презентацію проектів. Результатом навчання стане створення власного бізнес-проекту. Найкращі учні отримають грошову винагороду на реалізацію своїх ідей”, - зазначив депутат Львівської міської ради фракції “Об’єднання “Самопоміч”, голова комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва Андрій Пундор.
Ідея проведення курсів підприємництва для школярів - одна з перших ініціатив депутатської комісії, яку очолює Андрій Пундор. “Щоб адаптувати програму, побачити всі "за" і "проти" цієї весни ми починаємо роботу у школах Сихівського району, а наступного року плануємо поширити на решту Львова. І маємо велику надію, що це дасть шанс виростити у Львові свого Цукерберга і підвищити загальний рівень культури підприємництва, який, на жаль, сьогодні, порівнюючи з Європою, часто є неконкурентним”, - зазначив депутат.
Додамо, що презентація навчальної програми з основ підприємництва відбудеться у п’ятницю, 18 березня, о 14.30 год. у приміщенні Сихівської гімназії (м. Львів, вул. Гната Хоткевича, 48).