×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Батьки повинні мати право голосу при виборі постачальників їжі у школи, - Мармуляк

Батьки львівських учнів хочуть долучатися до проведення тендерів для постачальників харчування у школи. Їхню позицію підтримують і депутати фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді.


Зокрема, у Львові проблема із обранням постачальника харчів для шкільних їдалень загострилася, коли в одній зі шкіл отруїлися діти.
«Дитина поскаржилася на біль у животі, а потім піднялася температура. І це не був поодинокий випадок, багато учнів мали такі ж симптоми», – розповідала мати одного зі школярів Мар’яна.
Тоді у школі змінили директора та постачальника. Сьогодні ж працівники закладу поділяють думку, що батькам слід надати право голосу. Про це говорила заступник директора з виховної роботи СЗШ№ 98, що на Сихові, Тетяна Мних. Також не проти радитися із батьками і новий постачальник продуктів у сихівську школу Юрій Галищ.
Щоб батьки мали правого голосу під час вибору постачальника харчування у школи, необхідно допустити їх до проведення тендеру.
В управлінні освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради кажуть, що такі зміни треба вносити на законодавчому рівні.
«Ми можемо подавати пропозиції до внесення змін щодо чинного закону, аби залучити до процедури батьківську громадськість», – зазначила в. о. начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міськради Зоряна Довганик.
Відстоювати право батьків на участь у тендерах, а також слідкувати за тим, чим годують дітей львів’ян, обіцяє і депутат міськради від «Народного контролю», секретар гуманітарної комісії Анна Мармуляк.
Довідка
Дев’ять гривень та сорок копійок коштує обід у шкільних їдальнях Львова. Здебільшого в асортименті: макарони, гречка чи картопля. До гарніру – сосиска, котлета або відбивна. Інколи ще й овочевий салат. На десерт – батончик або кекс, сік або чай.