×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ірина Сердюк долучилася до благодійної кухні в Храмі Воскресіння Господнього

В греко-католицькому храмі Воскресіння Господнього( вул. Городоцька, 319а) відбувся черговий молитовний обід. Проект благодійної кухні при храмі діє вже впродовж семи років.
Знедолені, малозабезпечені, потребуючі, самотні городяни, котрі не в змозі прогодувати себе самостійно, мають можливість прийти пообідати – й заразом взяти участь у спільній молитві та інтеграційному спілкуванні.
Депутат Львівської міської ради Ірина Сердюк також долучилася до соціального проекту, передавши благодійній кухні продукти : цукор, борошно, макарони, рис, м’ясні каші, паштети та згущене молоко.
«Сьогодні в такий економічно скрутний час, людям з їх мізерною зарплатнею та пенсією, не вистачає грошей не тільки на оплату комунальних платежів чи забезпечення себе ліками, але й на їжу. Тому такий благодійний проект, який реалізовують у церкві Воскресіння Господнього, є як ніколи актуальний і потрібний, особливо для людей похилого віку та найбільш соціально незахищених львів’ян. А також є гарним прикладом для того, щоб таких трапезних для бідних і потребуючих було якомога більше в нашому місті», - зазначила депутат.
Координатор кухні пані Люба розповідає, що молитовні обіди щоразу відвідують все більше людей, зараз понад 60 осіб. Жінка працює над цим проектом майже від започаткування, залюбки створюючи разом із кухарями всі необхідні умови для підтримки нужденних львів’ян. Окрім регулярних молитовних обідів, на свята в Храмі відбуваються святкові вечері. Підтримати благодійний проект можна звернувшись в Ризницю храму.