×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ірина СЕРДЮК: «Каналізування вулиць та асфальтування доріг – пріоритетні завдання в розвитку приватного сектору Львова»

Цього року в бюджеті розвитку Львова передбачено виділення 1 млн. гривень на каналізування вулиць Болбочана-Тернова та 3 млн. гривень на реконструкцію вулиць Зимновідська-Станційна.

Це може звучати дивно, але на початку ХХІ ст., в добу переходу до постіндустріальної цивілізації, у Львові лишаються вулиці, не включені до системи центральної каналізації. Це стосується, зокрема, району вулиць Болбочана-Тернова, до каналізування яких не дійшли руки ані за радянських часів, ані за часів незалежності. У 2016 році ситуація врешті-решт зрушила з мертвої точки.

Завдяки активним діям мешканців мікрорайону та наполяганню депутата Львівської міської ради Ірини Сердюк, у бюджеті розвитку Львова на 2016 рік передбачено 1 млн. гривень на каналізування згаданих вулиць. Кошти будуть спрямовані на виготовлення проектно-кошторисної документації та виконання необхідних робіт.

Утім, за словами Ірини Сердюк, Болбочана-Тернова – не єдиний район у Львові, що відрізаний від цивілізації. Зокрема, мешканці вул. Зимновідської та вул.Станційної, нарешті дочекаються реконструкції та каналізування своїх вулиць, адже цього року в бюджеті розвитку на такі роботи закладено майже 3 млн. гривень.

«Треба ставити перед міською радою цього скликання цілком конкретне завдання: впродовж 5-ти років, тобто протягом роботи нинішньої каденції депутатів, повністю каналізувати околиці Львова», – наголосила депутат.

Відсутність каналізації є лише однією із низки проблем, які наявні в приватному секторі. Ще одна надзвичайно важлива проблема – це відсутність нормального дорожнього покриття.

«Торік у Львові було прокладено 20 км велосипедних доріжок. Це дуже добре. Проте несправедливо, що лишаються вулиці, де немає не те що доріг, але й навіть тротуарів. Це слід виправляти виконавчим органам влади і закладати на це більше коштів », – резюмувала Ірина Сердюк.