×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо облаштування дитячої кімнати в приміщенні Львівської міської ради

В сучасних умовах розвитку українського суспільства жінки все рідше засиджуються у декретних відпустках. Життя часто змушує їх приступити до роботи буквально через декілька місяців після народження дітей. У таких випадках вони постають перед вибором, обираючи між кар’єрою та сім’єю і вихованням дітей.
Незважаючи на те, що Львів позиціонує себе як європейське місто, у нас відсутні будь-які умови для батьків займатися справами разом із дітьми. Це стосується, перш за все, Львівської міської ради.
Хоча, серед працівників, депутатів, щоденних відвідувачів ради є надзвичайно велика кількість жінок, котрі мають дітей, у нас немає відповідного місця, де мами могли б нагодувати «грудних» немовлят, перепеленати їх, чи навіть, залишити дитину на деякий час під наглядом професійного вихователя.
З огляду на вищезазначене, створення такої дитячої кімнати є просто необхідним, оскільки сприятиме зміцненню сімейних цінностей та стане ще одним у напрямку дотримання європейських стандартів.
Керуючись ст.ст. 13, 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -
Прошу Вас:
1. Облаштувати соціальне приміщення у Львівській міській раді для тимчасового перебування у ньому дітей працівників, депутатів та відвідувачів;
2. Забезпечити перебування у такому приміщенні професійних вихователів, котрі б могли здійснювати нагляд за дітьми під час тимчасової відсутності їх батьків.
Про результати розгляду зазначеного звернення прошу повідомити мене у термін визначений ч.12 ст.13 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад».