×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Народний контроль» наполягає аби львів’яни не платити за опалення загального користування

Львів’яни не повинні платити за опалення загального користування. Про це наголосив голова фракції «Народний контроль» у Львівській міській Валерій Веремчук під час чергового пленарного засідання.

«Уже з січня 2016 року в будинках, де є загальнобудинковий лічильник і частина квартир мають квартирні лічильники на тепло, мешканцям нарахували до оплати ще й  опалення місць загального користування. Відтак за січень львів’яни отримали космічні рахунки за тепло. Більшості із мешканців Львова не під силу оплатити суми, вказані у квитанціях. Навіть попри те, що ЛКП «Львівтеплоенерго» цього місяця дозволило реструктуризувати оплату тим, хто немає заборгованості за попередні місяці», – повідомив депутат.

Депутати фракції «Народний контроль» у Львівській міськраді наполягають, щоб керівництво  «Львівтеплоенерго» терміново провело аналіз споживання тепла в усіх будинках, де є лічильник загального користування. По тому організувало громадські слухання за участі працівників ЛКП «Львівтеплоенерго» та представників місцевої влади. Адже тільки спільно можна дійти згоди, за якою формулою варто оплачувати теплоенергію, нараховану лічильником загального користування.

Водночас «Народний контроль» наполягає, що цього опалювального сезону львів’яни не повинні платили за опалення загального користування – цьогоріч тарифи на теплопостачання і так удвічі вищі, аніж торік. Вартість 1 Гкал становить 572 грн., раніше ж було 277,85 гривень.

Після аргументів «Народного контролю» міський голова Львова Андрій Садовий ще під час сесії дав доручення керівнику «Львівтеплоенерго» Степану Пакіжу таки мінімізувати нарахування львів’янам оплати за опалення загального користування.