×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ірина Сердюк відкрила постійно діючу громадську приймальню

Відтепер мешканці Залізничного району міста Львова мають можливість не тільки підтримувати зв’язок зі своїм представником у Львівській міській раді, але й оперативно одержувати нагальну консультацію та допомогу.

 Громадська приймальня депутата міської ради від фракції «Громадянська позиція» Сердюк Ірини запрацювала на постійній основі в лютому. Приймальня знаходиться за адресою: вул. Стрийська, 18. Помічники депутата та юристи приймають львів’ян щодня з 10.00 до17.00 (окрім суботи та неділі).

 У громадській приймальні можна залишити пропозиції та запитання, подати заяву чи звернення до депутата, атакож одержати фахову юридичну консультацію та правову допомогу з широкого спектру питань.

 Важливо, що двічі на місяць Ірина Сердюк здійснює також особистий прийом громадян. У другий вівторок кожного місяця зустріч відбувається в СЗШ №15 (м. Львів, вул. Патона, 7). В четвертий вівторок місяця зустрічі почергово проходять у двох різних школах: кожного парного місяця (лютий, квітень, червень тощо) – в СЗШ №68 (м. Львів, вул. Дозвільна, 3); кожного непарного місяця (березень, травень, липень тощо) – в СЗШ №60 (м. Львів, вул. П. Полтави, 32). Час прийому завжди однаковий – з 17.00 до 19.00.

 Звернутися до депутата й одержати інформацію/допомогу можна також за телефоном гарячої лінії – +38 (068) 069-15-12 (щоденно з 9.00 до 21.00. Вихідні – сб.-нд.) або за електронною адресою – serdyuk.office@gmail.com.

 Також, Ірина Сердюк є відкритою для спілкування в соціальній мережі – Facebook та має власну сторінку на каналі YouTube.