×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів стане першим містом, де НБУ збудує новітній касовий центр

Львів став першим містом, де Нацбанк збудує величезне сховище для готівки та сучасний касовий центр, який обслуговуватиме усю Західну Україну. Про це у програмі “Вечір у Львові” на ТРК “Львів” повідомила Олена Пасевич, депутат Львівської міської ради фракції “Об’єднання “Самопоміч”.

 “Такі центри Національний банк збудує у чотирьох українських містах: Львові, Києві, Дніпропетровську та Одесі. Тут здійснюватимуть послуги з інкасації, збереження цінностей, утилізації зношених банкнот. Поки що це все вимагає транспортних перевезень, адже такі послуги надають лише в Києві. Створення таких центрів скоротить видатки”, - зазначила Олена Пасевич.

 За її словами, для львів’ян будівництво такого центру – це нові робочі місця, можливість для працевлаштування випускників економічних навчальних закладів.

Як відомо, Львівська міська рада надала дозвіл Національному банку України на виготовлення технічної документації із землеустрою на ділянку площею понад 7,72 га для будівництва новітнього касового центру. Мова йде про ділянку у Львові між проектованими вулицями Земельна та Мележа (в районі Галицького перехрестя). Це землі промисловості, які зараз не використовують.