×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

5 кроків для підвищення конкурентноспроможності Львова

У бюджеті розвитку Львова на 2016 рік ми бачимо основи конкурентоспроможного міста з розумним, культурним мешканцем. Так вважає голова комісії конкурентноспроможності, сталого розвитку та підприємництва ЛМРдепутат Львівської міської ради фракції “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Пундор. Депутат назвав 5 кроків, які вдасться реалізувати цього року для підвищення конкурентноспроможності Львова.

 - Місто виконує свої зобов'язання щодо комунікаційних мереж Індустріального парку, а це проект створення робочих місць і залучення іноземних технологій до Львова.

- Місто збільшує більш ніж у 5 разів видатки на культуру, тим самим підтверджуючи статуси міста літератури ЮНЕСКО і Європейської столиці культури (останній статус Львів переймає на певний період від Вроцлава, зокрема, завдяки підтримці теперішнього депутатського корпусу).

 - Місто інвестує у сучасні кабінети природничих наук у школах, забезпечуючи дітям прекрасні умови, щоб стати видатними вченими, що у майбутньому прославлятимуть рідне місто.

 -  Місто вкладає у нові спортивні об'єкти, щоб мешканець не відволікався на шкідливі речі і розвивався гармонійно.

- Місто, створюючи візит-центри і підтримуючи конференц-туризм, перепрофілює туристичні потоки у сторону якісного "дорогого" туриста, впроваджує електронне врядування, продовжуючи рухатись у векторі Smart City.

“Запропонований бюджет гармонійно поєднав речі, необхідні для поточної життєдіяльності міста, а це ремонти доріг, хідників, дахів, купівля транспорту і так далі, з тими речами, що створюють передумови для його розвитку”, - підсумував депутат