×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Бюджет розвитку Львова на 2016 рік: на що виділять кошти

У мерії відбулось публічне обговорення проекту бюджету розвитку Львова на 2016 рік. Рекордними цьогоріч є видатки на оновлення громадського транспорту, будівництво та реконструкцію доріг, благоустрій – а це впорядкування прибудинкових територій, тротуарів, облаштування громадських просторів. Значними є кошти на освіту, медицину, соціальну сферу, зокрема, підтримку учасників АТО та їх сімей. Загалом видатки бюджету розвитку становлять понад 1,6 мільярда гривень.

 У 5 разів більше коштів ніж минулоріч передбачено на культуру - понад 30 млн. “Нам потрібно мобілізувати зусилля, аби привести до нормального стану об’єкти культури. Також ми турбуємось про віддалені райони, передбачаємо кошти і на Будинок культури на Левандівці, на Кіноцентр у Франківському районі, на створення сучасних медіатек в Рясному та на Сихові”, - розповів в ефірі програми “Головні новини Львова” на телеканалі “24” Андрій Шевців, керівник фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Львівській міській раді.

 Також одним з пріоритетних є питання безпеки на дорогах: “Майже 7 мільйонів гривень передбачено на освітлення пішоходних переходів. Пропонуватимемо, аби на всіх магістральних дорогах поблизу навчальних закладів були “острівці безпеки”, - зазначив Андрій Шевців.

 Інфографіка та детальна інформація про деякі цікаві статті видатків.